Hajduk Digital Live uoči i nakon utakmice Hajduk - Osijek 0:1

37 m
0
Sponzorirani sadržaj
7902494
(FOTO) Bologna šokirala Inter, koji je imao vodstvo, igrača više i penal; igrao i Brozović

Marcelo Brozović je za Inter odigrao cijeli susret. Objava (FOTO) Bologna šokirala Inter, koji je imao vodstvo, igrača više i penal; igrao i Brozović pojavila se prvi puta na narod.hr..
54 m
0
7902493
(FOTO) Osijek na Poljudu potpuno potopio Hajdukove nade za drugo mjesto

Hajduk i Osijek na Poljudu su odigrali utakmicu u kojoj Splićani Objava (FOTO) Osijek na Poljudu potpuno potopio Hajdukove nade za drugo mjesto pojavila se prvi puta na narod.hr..
54 m
0
7902492
Realcije nakon poraza Hajduka: ‘Dođemo pred njihov gol i onda nemamo ideju što napraviti s loptom’

Hajduk je još jednom poražen, ovaj put s 1:0 od Osijeka na Poljudu. Objava Realcije nakon poraza Hajduka: ‘Dođemo pred njihov gol i onda nemamo ideju što napraviti s loptom’ pojavila se prvi puta na narod.hr..
54 m
0
7902491
(VIDEO) Pogledajte slavlje igrača Osijeka nakon pobjede nad Hajdukom

Osijek je na Poljudu pobijedio Hajduk golom Petra Bočkaja u 15. minuti. Objava (VIDEO) Pogledajte slavlje igrača Osijeka nakon pobjede nad Hajdukom pojavila se prvi puta na narod.hr..
54 m
1
7902490
Bilićev WBA velikom pobjedom napravio korak prema Premier ligi

Nogometaši West Bromwich Albiona koje vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić Objava Bilićev WBA velikom pobjedom napravio korak prema Premier ligi pojavila se prvi puta na narod.hr..
54 m
0
7902428
Prvak pao na Rujevici! Riječki san o Ligi prvaka i dalje je živ

U zadnjem susretu 33. kola HNL-a Rijeka je na Rujevici s 2-0 pobijedila Dinamo. Već u drugoj minuti autogol je zabio mladi Gvardiol, dok je u 52. točku na i stavio Čola..
2 h
0
7902427
'Ovo je sramota! Naša igra je vic, trebamo biti 10 puta bolji'

Prije stanke nismo igrali dobro, ali smo barem pobjeđivali. Sad uopće nemamo igru, ne stvaramo šanse. Imamo priliku ući u Ligu prvaka, a mi igramo ovako! Sramota!, govorio je Jrad..
2 h
0
7902426
Stanić je Tudoru pružio podršku dok sam ne zatraži odlazak. E, sad je trener Hajduka na potezu

Hajduk je večeras izgubio susret od Osijeka te se oprostio od utrke za drugim mjestom. Četiri poraza u pet zadnjih susreta nisu dovoljni da uprava okrene palac dolje Tudoru. Čeka se da on odstupi sam....
2 h
0
7902425
Bundesliga vraća navijače na tribine od naredne sezone...

Izvršni direktor Njemačke nogometne lige Christian Seifert, zajedno s Ministarstvom zdravlja priprema smjernice za povratak navijača na tribine stadiona od sljedeće sezon..
2 h
0
7902424
'Od prve minute mi se ne sviđa mentalitet momčadi. Vidjet ćemo nakon sezone što dalje'

Prije stanke nismo igrali sjajno, ali smo barem pobjeđivali. Sad uopće nemamo igru, neizravno je Jradi prozvao trenera, a Tudor je govorio o mentalitetu i psihičkoj blokadi igrača....
2 h
0
7902423
Pašalić i Šutalo igrali u prvoj, s Atalantom stigli do još tri boda

Gol odluke zabio je Luis Muriel u 27. minuti iz penala. Mario Pašalić je za Atalantu igrao do 60. minute, a Boško Šutalo do 83. minute, dok je Marko Rog upisao svih 90 minuta za domaći sasta..
2 h
0
7902422
Ludnica u svlačionici: Ndockyt skače, ori se 'Inati se Slavonijo'

Ovo nam nitko ne može oduzeti! Ajmo sad ostati skromni i ne biti pametnjakovići, rekao je trener Kulešević nakon pobjede, a onda je krenula pjesma. Posebno je veseo bio Ndocky..
2 h
0
7902421
Dinamo je u tri utakmice protiv 'europskog HNL-a' uzeo tek bod

Nogometaši Igora Jovićevića protiv Lokomotive, Osijeka i Rijeke nisu zabili niti jedan gol. A prilika je, barem u prvom poluvremenu na Rujevici, bilo dovoljno. A najbolji pojedinac Dinama i dalje je - Livakovi..
2 h
1
7902420
Rijeka kakvu navijači zaslužuju!

Rijeci se ne može oduzeti ni 0,5% zasluženosti pobjede, ne bi smjela poletjeti nakon nove pobjede nad prvacima jer Dinamo je danas momčad koju Bijeli mogu ne 'samo' pobijediti nego se s njom i nadigravat..
2 h
0
7902419
'Kao trener još nisam imao čast pobijediti Dinamo! Ovaj, ma da, Hajduk! Ponosan sam na igrače'

Nikad kao trener nisam pobijedio Dinamo..., zabunio se Kulešević, pa ga je Mirta Šurjak ispravila: 'Mislite, Hajduk?' Ma, da, ispričavam se, Dinamo sam dobio, Hajduk nikad do danas, rekao je Osijekov trene..
2 h
0
7902418
Rožman: Cijelo vrijeme smo mi dobri, samo nam se sad otvorilo da napokon počnemo i zabijati

Jedan od junaka večeri, mladi golman Ivor Pandur (20), sav sretan izjavu je davao uz zvučnu kulisu pobjedničke pjesme iz riječke svlačionice. Bijeli su napokon sličili na onu sjajnu momčad prije prisilne pauz..
2 h
0
7902417
Članovi NO Hajduka vrijeđali kontrolora suđenja: 'J*** vas Zebec! Stalno ga dovodite tu!'

Članovi Nadzornog odbora Marko Mustapić i Sergije Popović vrijeđali su u svečanoj loži kontrolora suđenja Draženka Kovačića, u čiju je zaštitu stao časnik za sigurnost Vlado Domini..
2 h
0
7902416
Barca i dalje prati Real! Zabili četiri gola Villarrealu za četiri boda zaostatka za Madriđanima

Već u 3. minuti Barcelona je povela autogolom Torresa, koji je u svoju mrežu skrenuo loptu nakon ubačaja Jordija Albe. Villarreal je brzo došao do izjednačujućeg pogotka, no onda je Barca ubrzal..
2 h
1
7902414
Albon: Sudar s Hamiltonom odnio mi je potencijalnu pobjedu

Vozač Red Bulla Alexander Albon smatra da je uoči sudara s Lewisom Hamiltonom u borbi za drugo mjesto na VN Austrije bio na putu prema svojoj prvoj pobjedi u Formuli 1. Većinu utrke proveo je na trećem mjestu iza dva Mercedesa, no uspio je otići u boks po svježi komplet mekših guma kada je sigurnosni […..