6423722

Hezonja bolji od Babe u međusobnom dvoboju

Novi dan predsezonskih utakmica, donio nam je sraz između Marija Hezonje i Bojana Bogdanovića, odnosno Portland Trail Blazersa i Utah Jazza. Bolja je bila Hezonjina momčad rezultatom 126:118. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, ključnom se pokazala treća četvrtina u kojoj je Portland poveo, a tu prednost je čuvao do kraja. Mario je pružio još jedan vrlo […..
9 h
0
Sponzorirani sadržaj
6422585

Bogdanović odbio 51 milijun dolara

BOGDAN BOGDANOVIĆ otkrio je kako na stolu ima ponudu za produljenje ugovora sa Sacramento Kingsima vrijednu 51 milijun dolara. Sjajni srpski bek odradio je intervju za Sacramento Bee u kojem je pričao kako je vrlo sretan u Kingsima, gdje se nalazi od 2017. Bogdanović je prošle sezone u Kingsima u prosjeku imao nešto više od 14 poena […..
21 h
0
6417723

Bogdan Bogdanović odlazi iz Kingsa?!

Bogdan Bogdanović, zvijezda reprezentacije Srbije i Sacramento Kingsa, neće produljiti ugovor s tom franšizom, već će postati ograničeni slobodni agent. Ovu informaciju prenio je novinar lokalnog Sacramento Beeja Jayson Anderson. On tvrdi da je Bogdanović uvjeren u to da se može izboriti za veći ugovor od onog koji ga čeka ako ostane član Kingsa, a […..
2 d
0
6415902

Musa ostaje u Netsima

Brooklyn Netsi jučer su potvrdili produljenje ugovora s Džananom Musom čime je iskorištena takozvana team opcija što vezuje Musu s Netsima do kraja sezone 2020./2021. BiH reprezentativac je lani u NBA ligi odigrao samo devet utakmica te je veći dio sezone proveo kao član Long Island Netsa, razvojne momčadi, za koju je postiza 19,5 poena […..
2 d
0
6415900

Odlični Dončić, Bogdan bolji od Bojana

Dallas Mavericksi visoko su porazili Oklahomu Thunder u noćašnjoj predsezonskoj utakmici rezultatom 107:70. Luka Dončić ponovno je bio fantastičan, koketirao je s triple doubleom, ubacivši  19 poena uz 10 skokova i 7 asistencija. Porzingis je ostvario double double (17p, 13 sk). U dvoboju dva Bogdanovića, Bojana i Bogdana, bolji je bio srpski košarkaš. Njegovi Kingsi […..
2 d
0
6412875

Ozljeda Darija Šarića

Dario Šarić propustiti će večerašnju predsezonsku utakmicu ​​protiv Nuggetsa zbog kontuzije desnog zgloba, prenosi Kellan Olson iz ArizonaSports.com. Šarićeva ozljeda vjerojatno nije previše ozbiljna, ali Sunsi su ipak izabrali opciju odmora za Šišija, kao mjeru predostrožnosti. Izostankom Šarića, Cameron Johnson i Frank Kaminsky trebali bi doći do dodatnih minuta na utakmici protiv Denvera..
3 d
0
6411169

Houston gubi kineske milijune zbog Twittera

Kinesko bojkotiranje  Houston Rocketsa skupo će koštati ovu NBA franšizu, smatra Marc Stein, novinar New York Timesa. Rocketsi riskiraju gubitak od čak 25 milijuna dolara kao izravan rezultat bojkota od strane Kineza nakon što je generalni menadžer Daryl Morey na Twitteru objavio pro-Hong Kong tweet. Nekoliko igrača ekipe iz Teksasa imaju sponzorske ugovore s nizom kineskih kompanija […..
3 d
0
6409024

Bender ponovno odlično iskoristio minutažu, Bucksima nova pobjeda

Dragan Bender nastavlja s dobrim igrama u dresu Milwaukee Bucksa. Bucksi su upisali i četvrtu pobjedu u pripremnom razdoblju, ovaj put stradali su Washington Wizardsi, a Bender je odradio dobar posao. Nastupio je 21 minutu i za to vrijeme ubacio je 12 poena (2/2 za dva, 1/2 za tri, 5/5 slobodna) uz osam skokova i tri […..
3 d
0
6405725

Šiši bolji od Hezonje u međusobnom dvoboju

Po prvi puta u dresovima novih klubova, noćas su se susreli Dario Šarić i Mario Hezonja, odnosno Phoenix Sunsi i Portland Trail Brazersi. Sunsi su odigrali odličnu utakmicu i imali gotovo nestvaran postotak trice od 53,3% (24/45), a Šiši ih je ubacio 3/3. Glavnu razliku Phoenix je napravio tijekom druge i treće četvrtine, a do […..
4 d
0
6404965

Netsi bolji od Lakersa, Jamesu i Davisu skroman učinak

U novoj pripremnoj utakmici za predstojeću sezonu NBA lige susreli su se Brooklyn Netsi i LA Lakersi. Ključnom se pokazala druga dionica susreta u kojoj su Netsi stekli prednost koju su do kraja susreta sigurno održavali te slavili rezultatom 91:77. Najbolji pojedinac utakmice bio je LeVert s 22 poena, dok je za pobjednike bosansko-hercegovački košarkaš […..
5 d
0
6403799

Odlični Babo i Bender!

Noćas su na parketima bila dva hrvatska NBA igrača, Bojan Bogdanović i Dragan Bender pružili su odličnu igru u novom predsezonskom nastupu. Dragan Bender pruža dobre nastupe u dres Bucksa u zadnjih par utakmica, a noćas je za 19 minuta na parketu ubacio 17 poena (šut iz igre 6/10) uz 6 skokova i 3 asistencije. […..
5 d
0
6403798

Zion Williamson još jednom je pokazao svoju moć. Vrhunska predstava protiv Utah Jazza našeg Babe obilježena je mnogim atraktivnim potezima. Zion je definitivno pokazao da je igrač koji privlači publiku, ali još ostaje za vidjeti kako će se snaći u svojoj rookie sezoni s Pelicansima. Zion je sinoć s 26 poena uz šut 9/12 iz […..
5 d
0
6401646

Radosne vijesti stigle iz obitelji aktualnog MVP-a

Superzvijezda Milwaukee Bucksa i aktualni MVP NBA lige Giannis Antetokounmpo postat će otac u narednim mjesecima. Vijest je putem objave na Instagramu otkrila Giannissova djevojka Mariah Danae Riddlesprigger. Riddlesprigger je na svoj Instagram račun prenjela fotografiju na kojoj se vidi Giannisov dres za bebe, igračka s plišanim jelenima i okvir na kojem je pisalo “BABY […..
6 d
0
6400005

Nevjerojatna utakmica Stepha Currya

U novoj pripremnoj utakmici za nadolazeću NBA sezonu, snage su odmjerili Minnesota Timberwolvesi i Golden State. Utakmica je bila izrazito atraktivna za gledatelje koji su ukupno vidjeli 266 poena, a slavili su Warriorsi rezultatom 143:123. Nevjerojatnu utakmicu odigrao je dvostruki MVP Steph Curry koji je za samo 25 minuta na parketu ubacio 40 poena, uz […..
6 d
0
6396713

BREAKING: Rondo “pogodio” Irvinga u glavu te mu pogoršao ozljedu

Kyrie Irving napustio je igru u svojem predsezonskom debiju u dresu Brooklyn Netsa nakon samo jedne minute i neće se vratiti nakon što ga je nehotice pogodio u lice igrač Los Angeles Lakersa Rajon Rondo, izjavio je Dave McMenamin, novinar ESPN-a. Kyrie took a shot to the face while wearing protective mask, leaves game and […..
7 d
0
6394890

Rocketsi otpustili nekadašnju veliku NBA nadu

Kao što se i očekivalo, Houston Rocketsi su se odrekli usluga Anthonyja Bennetta, bivšeg prvog picka NBA drafta, rekli su izvori novinaru The Athletica Shamsu Charaniji. Očekivalo se da on neće postati dio rostera Houstona nakon operacije na lijevom koljenu. Bennett je izabran na NBA draftu 2013. od strane Cleveland Cavaliersa, a odigrao je djelomične […..
10.10.2019 14:06:57
0
6394889

Luka Dončić: Želim biti najbolji asistent NBA lige

Upitan je li je moguće da se on upusti u utrku za najboljeg asistenta NBA lige, košarkaš Dallasa je odgovorio: Da, naravno. Tko to ne bi želio. Sa suigračima koje imam to je sigurno moguće. thank you mavs fans!!!’ let’s go!🙌 pic.twitter.com/zzy76XTnBf — Luka Doncic (@luka7doncic) October 6, 2019 Dončićevi suigrači će u nadolazećoj sezoni […..
0
6394888

Zion Williamson odigrao monstruoznu utakmicu u pobjedi protiv Bullsa

Prvi izbor NBA drafta Zion Williamson odigrao je fantastičnu utakmicu u pobjedi New Orleans Pelicansa protiv Chicago Bullsa. Njegova momčad slavila je rezultatom 127:125, a Zion je pokazao zašto je izabran kao prvi pick na draftu i odigrao je zaista fantastičan dvoboj. Nova velika zvijezda najjače lige svijeta na parketu je proveo 27 minuta i […..
0
6392911

Babo debitirao u visokom porazu protiv Bucksa

Bojan Bogdanović odigrao je noćas svoju premijernu utakmicu u dresu Utah Jazza. Protivnici su im bili Bucksi našeg Dragana Bendera. Utakmica je od početka do kraja bila jednosmjerna, a Bucksi su slavili rezultatom 133:99. Babo je upisao skroman učinak, za 17 minuta ubacio je 6 poena uz 2 skoka (šut iz igre 0/8). S druge […..
10.10.2019 08:01:44
0
6391670

Kina se naljutila na NBA ligu, nastavak turneje upitan

Utakmica u Kini između LA Lakersa i Brooklyn Netsa koja je na rasporedu večeras, vjerovatno će se odigrati, ali bez prijenosa. Naređeno je da se u Šangaju poskidaju sve reklame koje imaju veze s NBA ligom. Razlog je taj što je GM Houston Rocketsa Daryl Moore napisao Tweet kako podržava Hong Kong. To je potpuno […..